VITAKRAFT Račji file XXL Mono - poslastica za pse - 250g
Kód: DLPVKAPRZ0050Podrobný popis
VITAKRAFT Račji file XXL Mono - poslastica za pse - 250g| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Typ balenia | Vrecúško so šnúrkou |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ liečby | Žuvacie, Diéta, Mäso, Prírodné |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Hmotnosť | 250 g |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol | 5,5% |
| Hrubá vláknina | 1% |
| Obsah tuku | 3,5% |
| Obsah vlhkosti | 25% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 4008239585851 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Typ balenia: | Vrecúško so šnúrkou |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ liečby: | Žuvacie, Diéta, Mäso, Prírodné |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Hmotnosť: | 250 g |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not use as a substitute for a balanced diet., Store in a dry and cool place. |
| Hrubý popol: | 5,5% |
| Hrubá vláknina: | 1% |
| Obsah tuku: | 3,5% |
| Obsah vlhkosti: | 25% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
