ZOYA Chewing bone Beef Mono - pamlsek pre psa - 55g
Kód: DLPZOYPRZ0024Podrobný popis
ZOYA Chewing bone Beef Mono - pamlsek pre psa - 55g| Forma | Pevné |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Zubné, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Typ liečby | Žuvačky, kosti, Žuvacie, Zubné, Prírodné |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Zuby |
| Hmotnosť | 55 g |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol | 2,1% |
| Hrubá vláknina | 1,9% |
| Obsah tuku | 2,1% |
| Proteíny | 91,7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5904844580283 |
| Forma: | Pevné |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Zubné, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Typ liečby: | Žuvačky, kosti, Žuvacie, Zubné, Prírodné |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Prevencia vzniku a opätovnej tvorby zubného kameňa, Zníženie tvorby zubného kameňa, Zuby |
| Hmotnosť: | 55 g |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children. |
| Hrubý popol: | 2,1% |
| Hrubá vláknina: | 1,9% |
| Obsah tuku: | 2,1% |
| Proteíny: | 91,7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
