BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice Mono - suha pasja hrana - 7 kg
Kód: DLPRITKAS0089Podrobný popis
BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice Mono - suha pasja hrana - 7 kg| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Účinky na zdravie | Liečba alergie |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno | Malé plemená psov |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Veľkosť plemena | Malé plemená psov (4-14 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Hmotnosť | 7 kg |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny |
| Chuť krmiva | Jahňacie, ryža |
| Ďalšie funkcie | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Alergia, Vlasy a pokožka |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | BRIT Care |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku | 17% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Proteíny | 28% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602566150 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Účinky na zdravie: | Liečba alergie |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Psie plemeno: | Malé plemená psov |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Veľkosť plemena: | Malé plemená psov (4-14 kg), Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Hmotnosť: | 7 kg |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny |
| Chuť krmiva: | Jahňacie, ryža |
| Ďalšie funkcie: | Monobielkoviny, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Alergia, Vlasy a pokožka |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | BRIT Care |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah tuku: | 17% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Proteíny: | 28% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
