Žuvačky pre psov PETMEX Hovädzia priedušnica 30cm 3ks
Kód: DLZPTXKSP0034Podrobný popis
Žuvačky pre psov PETMEX Hovädzia priedušnica 30cm 3ks| Kategória produktu | Liečivá |
| Psie plemeno | Všetky plemená obrovských psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Plastový obal |
| Hlavná chuť | Hovädzie mäso |
| Typ liečby | Žuvacie, Prírodné, Žuvačky, kosti |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby |
| Ďalšie informácie | V dôsledku výrobného procesu môže hmotnosť výrobku mierne kolísať |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior, Junior, Dospelí |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Chuť krmiva | Hovädzie mäso |
| Rozsah hmotnosti | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Zubné |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Obrovský (> 45 kg), Stredné a veľké (11-44 kg), Veľké plemeno +45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Sezónna ponuka | Jarné stránky |
| Hmotnosť | 225 g |
| Upozornenia | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Obsah tuku | 38,7% |
| Proteíny | 34,6% |
| Hrubá vláknina | 2,2% |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Laktóza zadarmo | Áno |
| Obsah vlhkosti | <4,9% |
| Hrubý popol | 2,88% |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902808161547 |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Psie plemeno: | Všetky plemená obrovských psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Plastový obal |
| Hlavná chuť: | Hovädzie mäso |
| Typ liečby: | Žuvacie, Prírodné, Žuvačky, kosti |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby |
| Ďalšie informácie: | V dôsledku výrobného procesu môže hmotnosť výrobku mierne kolísať |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior, Junior, Dospelí |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Chuť krmiva: | Hovädzie mäso |
| Rozsah hmotnosti: | 201 g - 499 g |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Zubné |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Obrovský (> 45 kg), Stredné a veľké (11-44 kg), Veľké plemeno +45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Sezónna ponuka: | Jarné stránky |
| Hmotnosť: | 225 g |
| Upozornenia: | Do not use as a substitute for a balanced diet., Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place. |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Obsah tuku: | 38,7% |
| Proteíny: | 34,6% |
| Hrubá vláknina: | 2,2% |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Obsah vlhkosti: | <4,9% |
| Hrubý popol: | 2,88% |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
