ALEGIA Clover - lahôdka pre hlodavce a králiky - 100g
Kód: DMZAL1PRZ0027Podrobný popis
ALEGIA Clover - lahôdka pre hlodavce a králiky - 100g| Kategória produktu | Potraviny, Fľaše a pochúťky, Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória | Pre korytnačky, Pre králika, Pre hlodavce, Pre vtáky |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Rastliny |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Hmotnosť | 100 g |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Product intended for animal use only. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5901912230781 |
| Kategória produktu: | Potraviny, Fľaše a pochúťky, Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória: | Pre korytnačky, Pre králika, Pre hlodavce, Pre vtáky |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Rastliny |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Bez gluténu: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Keep out of the reach of children., Product intended for animal use only. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
