ALEGIA Dandelion - lahôdka pre hlodavce a králiky - 90g
Kód: DMZAL1PRZ0017Podrobný popis
ALEGIA Dandelion - lahôdka pre hlodavce a králiky - 90g| Bez cukru | Áno |
| Kategória produktu | Potraviny, Liečivá, Fľaše a pochúťky |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Hlavná chuť | Rastliny |
| Hmotnosť | 90 g |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória | Pre vtáky, Pre činčilu, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre korytnačky, Pre králika |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Product intended for animal use only. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5901912230583 |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória produktu: | Potraviny, Liečivá, Fľaše a pochúťky |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Hlavná chuť: | Rastliny |
| Hmotnosť: | 90 g |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória: | Pre vtáky, Pre činčilu, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre korytnačky, Pre králika |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Product intended for animal use only. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
