ALEGIA Dried bananas - lahôdka pre hlodavce a králiky - 60g
Kód: DMZAL1PRZ0003Podrobný popis
ALEGIA Dried bananas - lahôdka pre hlodavce a králiky - 60g| Kategória | Pre králika, Pre hlodavce |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá, Fľaše a pochúťky, Potraviny |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hlavná chuť | Ovocie |
| Hmotnosť | 50 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zdravé obličky |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Product intended for animal use only., Store in a dry and cool place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902768661521 |
| Kategória: | Pre králika, Pre hlodavce |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá, Fľaše a pochúťky, Potraviny |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hlavná chuť: | Ovocie |
| Hmotnosť: | 50 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zdravé obličky |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Product intended for animal use only., Store in a dry and cool place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
