ALEGIA Dried carrots - lahôdka pre hlodavce a králiky - 60g
Kód: DMZAL1PRZ0002Podrobný popis
ALEGIA Dried carrots - lahôdka pre hlodavce a králiky - 60g| Kategória | Pre hlodavce, Pre králika |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť | Zelenina |
| Ďalšie funkcie | Podpora imunity |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Liečivá, Potraviny, Fľaše a pochúťky |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Silná imunita |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Bez cukru | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hmotnosť | 60 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Product intended for animal use only. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5902768661507 |
| Kategória: | Pre hlodavce, Pre králika |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť: | Zelenina |
| Ďalšie funkcie: | Podpora imunity |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Liečivá, Potraviny, Fľaše a pochúťky |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Silná imunita |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Bez cukru: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hmotnosť: | 60 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Product intended for animal use only. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
