ALEGIA Herbs for cavia - lahôdka pre domáce cavia - 100g
Kód: DMZAL1PRZ0014Podrobný popis
ALEGIA Herbs for cavia - lahôdka pre domáce cavia - 100g| Hmotnosť | 100 g |
| Ďalšie funkcie | Žiadne špeciálne potreby |
| Kategória produktu | Potraviny, Liečivá |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre morča |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Typ balenia | Vrecko |
| Hlavná chuť | Rastliny |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Product intended for animal use only., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5901912230545 |
| Hmotnosť: | 100 g |
| Ďalšie funkcie: | Žiadne špeciálne potreby |
| Kategória produktu: | Potraviny, Liečivá |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre morča |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Hlavná chuť: | Rastliny |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Product intended for animal use only., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
