ALEGIA Jerusalem artichoke shoots - lahôdka pre hlodavce a králiky - 80g
Kód: DMZAL1PRZ0035Podrobný popis
ALEGIA Jerusalem artichoke shoots - lahôdka pre hlodavce a králiky - 80g| Kategória | Pre králika, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Zubné |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť | Rastliny |
| Kategória produktu | Potraviny, Liečivá, Fľaše a pochúťky |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zuby |
| Forma | Pevné |
| Hmotnosť | 80 g |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Product intended for animal use only. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5901912230996 |
| Kategória: | Pre králika, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Zubné |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Hlavná chuť: | Rastliny |
| Kategória produktu: | Potraviny, Liečivá, Fľaše a pochúťky |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zuby |
| Forma: | Pevné |
| Hmotnosť: | 80 g |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Store in a dry and cool place., Product intended for animal use only. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
