FRANCODEX Anti-odeurs - lahôdka pre hlodavce a králiky - 50g
Kód: DMZFRXPRZ0001Podrobný popis
FRANCODEX Anti-odeurs - lahôdka pre hlodavce a králiky - 50g| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hmotnosť | 50 g |
| Špecifické potreby zvieraťa | Koža a srsť |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Kategória | Pre škrečka, Pre králika, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre myši a potkany, Pre morča, Pre činčilu |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hlavná chuť | Obilniny |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Proteíny | 12,7% |
| Hrubý popol | 2,2% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 3283021741306 |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hmotnosť: | 50 g |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Koža a srsť |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Kategória: | Pre škrečka, Pre králika, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika, Pre myši a potkany, Pre morča, Pre činčilu |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hlavná chuť: | Obilniny |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place., Not intended for human consumption., Use before the expiry date. |
| Proteíny: | 12,7% |
| Hrubý popol: | 2,2% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
