VERSELE-LAGA Maškrta s mrkvou – maškrta pre hlodavce 50g
Kód: DLSVSLZWI0003Podrobný popis
VERSELE-LAGA Maškrta s mrkvou – maškrta pre hlodavce 50g| Bez cukru | Áno |
| Typ balenia | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Hlavná chuť | Zelenina |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez gluténu | Áno |
| Forma | Pevné |
| Kategória produktu | Liečivá |
| Hmotnosť | 50 g |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Kategória | Pre veveričku, Pre morča, Pre myši a potkany, Pre králika, Pre činčilu, Pre škrečka, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Rozsah hmotnosti | 0 g - 200 g |
| Upozornenia | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 5410340613030 |
| Bez cukru: | Áno |
| Typ balenia: | balíček |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Hlavná chuť: | Zelenina |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez gluténu: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Kategória produktu: | Liečivá |
| Hmotnosť: | 50 g |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Bez lepku |
| Kategória: | Pre veveričku, Pre morča, Pre myši a potkany, Pre králika, Pre činčilu, Pre škrečka, Pre hlodavce, Pre nočného vtáčika |
| Rozsah hmotnosti: | 0 g - 200 g |
| Upozornenia: | Not intended for human consumption., Use before the expiry date., Store in a dry and cool place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
