BOZITA Tasty meat menu box - mokré krmivo pre mačky - 12 x 85g
Kód: DLSBZTZWI0026Podrobný popis
BOZITA Tasty meat menu box - mokré krmivo pre mačky - 12 x 85g| Bez cukru | Áno |
| Mačacie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Budovanie svalov, Alergia, Bez lepku |
| Kategória produktu | Vlhké krmivo |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 12 x 85 g |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť | Zmes chutí |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia | balíček |
| Upozornenia | Do not exceed the recommended daily dose., Always close the packaging after use to preserve freshness., The product is intended for animal feeding only., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Store in a dry and cool place., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubý popol | 2% |
| Obsah tuku | 4,5% |
| Proteíny | 8,5% |
| Obsah vlhkosti | 82% |
| Hrubá vláknina | 0,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Delicacies |
|---|---|
| EAN: | 7300330365019 |
| Bez cukru: | Áno |
| Mačacie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Budovanie svalov, Alergia, Bez lepku |
| Kategória produktu: | Vlhké krmivo |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 12 x 85 g |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hlavná chuť: | Zmes chutí |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória: | Pre mačky |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia: | balíček |
| Upozornenia: | Do not exceed the recommended daily dose., Always close the packaging after use to preserve freshness., The product is intended for animal feeding only., Once opened, store in the refrigerator and use within 48 hours., Store in a dry and cool place., The product should be stored in a cool and dry place. |
| Hrubý popol: | 2% |
| Obsah tuku: | 4,5% |
| Proteíny: | 8,5% |
| Obsah vlhkosti: | 82% |
| Hrubá vláknina: | 0,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
