KUBA Sada na stôl + predĺženie, biela
Kód: BIRTOHNOW0022Podrobný popis
KUBA Sada na stôl + predĺženie, biela| Otočné kolieska | Nie |
| Osvetlenie LED | Nie |
| Materiál | Drevotrieska |
| Farba | Biela |
| Vrátane zrkadla | Nie |
| Zábradlia | Nie |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Predmontované | Nie |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Skladacia konštrukcia | Nie |
| Počet zásuviek | 6 zásuvka/zásuviek |
| Zásuvka pre klávesnicu | Áno |
| Rozmery stola | 51 x 130 x 76 cm |
| Rozmery zásuvky | 38,3 x 24,2 cm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Rozmery nástavca | 70 x 130 x 18 cm |
| Montážna sada | Áno |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Typ balenia | Lepenka |
| Upozornenia | The assembly should be carried out in accordance with the enclosed instructions., Do not overload drawers to avoid damage or destruction. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Desks |
|---|---|
| EAN: | 5900354141273 |
| Otočné kolieska: | Nie |
| Osvetlenie LED: | Nie |
| Materiál: | Drevotrieska |
| Farba: | Biela |
| Vrátane zrkadla: | Nie |
| Zábradlia: | Nie |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Predmontované: | Nie |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Skladacia konštrukcia: | Nie |
| Počet zásuviek: | 6 zásuvka/zásuviek |
| Zásuvka pre klávesnicu: | Áno |
| Rozmery stola: | 51 x 130 x 76 cm |
| Rozmery zásuvky: | 38,3 x 24,2 cm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Rozmery nástavca: | 70 x 130 x 18 cm |
| Montážna sada: | Áno |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Upozornenia: | The assembly should be carried out in accordance with the enclosed instructions., Do not overload drawers to avoid damage or destruction. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
