Esperanza ELD110W stolová lampa E27 12 W LED Biela
Kód: OSWESPLAN0004Podrobný popis
Esperanza ELD110W stolová lampa E27 12 W LED Biela| Šírka tienidla lampy | 11,5 cm |
| Výška | 470 mm |
| Šírka základne | 16,3 cm |
| Farba | Biela |
| Dĺžka šnúry | 1,2 m |
| Flexibilné rameno | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Typ krytu lampy | E27 |
| Typ žiarovky | LED |
| Počet žiaroviek | 1 žiaroviek |
| Výkon lampy | 12 W |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Desktop lights |
|---|---|
| EAN: | 5901299943854 |
| Šírka tienidla lampy: | 11,5 cm |
| Výška: | 470 mm |
| Šírka základne: | 16,3 cm |
| Farba: | Biela |
| Dĺžka šnúry: | 1,2 m |
| Flexibilné rameno: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Typ krytu lampy: | E27 |
| Typ žiarovky: | LED |
| Počet žiaroviek: | 1 žiaroviek |
| Výkon lampy: | 12 W |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
