Kingston Technology ValueRAM KVR32N22D8/16 pamäťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMKINDR40900Podrobný popis
Kingston Technology ValueRAM KVR32N22D8/16 pamäťový modul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz| Podsvietenie | Nie |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Formát pamäte | 288-pin DIMM |
| Čas cyklu | 45,75 ns |
| Podpora pamäťových kanálov | Jednokanálový |
| Modulová konfigurácia | 2048M x 64 |
| ECC | Nie |
| Farba | Zelená, Čierna |
| Komponent pre | PC/server |
| Čas obnovy cyklu | 350 ns |
| Štandard JEDEC | Áno |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Programovacie napájacie napätie (VPP) | 2,5 V |
| Typ vyrovnávacej pamäte | Unregistered (unbuffered) |
| Frekvencia pamäti | 3200 MHz |
| Aktívny čas | 32 ns |
| Napätie pamäte | 1.2 V |
| CAS latencia | 22 |
| Olovená povrchová úprava | Zlato |
| Druh chladenia | Chladič |
| Výška | 31,2 mm |
| Šírka | 133,3 mm |
| Certifikáty zhody | RoHS |
| HS kód | 84733020 |
| Osvedčenia o udržateľnosti | RoHS |
| Neobsahuje | Halogén |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 85 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -55 - 100 °C |
| Upozornenia | Do not open the memory module housing., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Protect from extreme temperatures. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| EAN: | 740617296051 |
| Podsvietenie: | Nie |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 16 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Formát pamäte: | 288-pin DIMM |
| Čas cyklu: | 45,75 ns |
| Podpora pamäťových kanálov: | Jednokanálový |
| Modulová konfigurácia: | 2048M x 64 |
| ECC: | Nie |
| Farba: | Zelená, Čierna |
| Komponent pre: | PC/server |
| Čas obnovy cyklu: | 350 ns |
| Štandard JEDEC: | Áno |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Programovacie napájacie napätie (VPP): | 2,5 V |
| Typ vyrovnávacej pamäte: | Unregistered (unbuffered) |
| Frekvencia pamäti: | 3200 MHz |
| Aktívny čas: | 32 ns |
| Napätie pamäte: | 1.2 V |
| CAS latencia: | 22 |
| Olovená povrchová úprava: | Zlato |
| Druh chladenia: | Chladič |
| Výška: | 31,2 mm |
| Šírka: | 133,3 mm |
| Certifikáty zhody: | RoHS |
| HS kód: | 84733020 |
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
| Neobsahuje: | Halogén |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 85 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -55 - 100 °C |
| Upozornenia: | Do not open the memory module housing., Dispose of in accordance with local regulations for electronic waste., Protect from extreme temperatures. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
