PNY DDR4 2666MHZ 1X16GB VÝKONNÁ PAMÄŤ
Kód: PAMPNYDR40019Podrobný popis
PNY DDR4 2666MHZ 1X16GB VÝKONNÁ PAMÄŤ| Typ vnútornej pamäte | DDR4 |
| Formát pamäte | DIMM |
| Podpora pamäťových kanálov | Jednokanálový |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| CAS latencia | 19 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 16 GB |
| Podsvietenie | Nie |
| Frekvencia pamäti | 2666 MHz |
| Napätie pamäte | 1.2 V |
| Komponent pre | PC/server |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Typ vnútornej pamäte: | DDR4 |
| Formát pamäte: | DIMM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Jednokanálový |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| CAS latencia: | 19 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 16 GB |
| Podsvietenie: | Nie |
| Frekvencia pamäti: | 2666 MHz |
| Napätie pamäte: | 1.2 V |
| Komponent pre: | PC/server |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
