Pamäť PNY Performance DDR5 8GB 5600MHz CL40
Kód: PAMPNYDR50015Podrobný popis
Pamäť PNY Performance DDR5 8GB 5600MHz CL40| Vnútorná pamäť | 8 GB |
| Formát pamäte | DIMM |
| Podpora pamäťových kanálov | Jednokanálový |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte | DDR5 |
| Podsvietenie | Nie |
| Napätie pamäte | 1.2 V |
| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| CAS latencia | CL40 |
| Komponent pre | PC |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| EAN: | 3536403407827 |
| Vnútorná pamäť: | 8 GB |
| Formát pamäte: | DIMM |
| Podpora pamäťových kanálov: | Jednokanálový |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 8 GB |
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5 |
| Podsvietenie: | Nie |
| Napätie pamäte: | 1.2 V |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| CAS latencia: | CL40 |
| Komponent pre: | PC |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP): | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
