Pamäť počítača PNY Performance Modul RAM 16GB DDR5 UDIMM 5600MHZ (MD16GSD55600-BLK)
Kód: PAMPNYDR50001Podrobný popis
Pamäť počítača PNY Performance Modul RAM 16GB DDR5 UDIMM 5600MHZ (MD16GSD55600-BLK)| Typ vnútornej pamäte | DDR5 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť) | 1 x 16 GB |
| Vnútorná pamäť | 16 GB |
| Komponent pre | PC |
| Vstupné napätie | 1.1 V |
| CAS latencia | 40 |
| Frekvencia pamäti | 5600 MHz |
| Formát pamäte | UDIMM |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not disassemble by yourself., Product may contain materials harmful to the environment, dispose of in accordance with local regulations., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Protect against moisture., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Typ vnútornej pamäte: | DDR5 |
| Rozloženie pamäte (moduly x veľkosť): | 1 x 16 GB |
| Vnútorná pamäť: | 16 GB |
| Komponent pre: | PC |
| Vstupné napätie: | 1.1 V |
| CAS latencia: | 40 |
| Frekvencia pamäti: | 5600 MHz |
| Formát pamäte: | UDIMM |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not disassemble by yourself., Product may contain materials harmful to the environment, dispose of in accordance with local regulations., Do not disassemble or damage the memory modules, they may contain substances hazardous to health., Protect against moisture., Disposal of electronic products should be in accordance with local regulations for the recycling of electronic equipment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
