LIGHT4ME Multiphase - UV LED multiefekt
Kód: OSCL4MEDY0001Podrobný popis
LIGHT4ME Multiphase - UV LED multiefekt| Obsah balenia | Montážny držiak x 1, Napájací kábel x 1 |
| DMX vstup | 1 |
| DMX výstup | 1 |
| Typ produktu | LED osvetlenie |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP20 |
| Výška | 175 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Šírka | 210 mm |
| Spotreba elektrickej energie | 60 W |
| Farba | Čierna |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Stroboskop | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Disco effects |
|---|---|
| EAN: | 5908249810655 |
| Obsah balenia: | Montážny držiak x 1, Napájací kábel x 1 |
| DMX vstup: | 1 |
| DMX výstup: | 1 |
| Typ produktu: | LED osvetlenie |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP20 |
| Výška: | 175 mm |
| Hĺbka: | 70 mm |
| Šírka: | 210 mm |
| Spotreba elektrickej energie: | 60 W |
| Farba: | Čierna |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Stroboskop: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
