Light4Me SID2 - LED svetelný multiefekt 4 v 1 + efekt lúča/lasera/stroboskopu
Kód: OSCL4MEDY0006Podrobný popis
Light4Me SID2 - LED svetelný multiefekt 4 v 1 + efekt lúča/lasera/stroboskopu| Obsah balenia | Napájací kábel x 1, Montážny držiak x 1, Svetelný efekt LED x 1, Návod na použitie x 1 |
| Typ produktu | LED osvetlenie |
| DMX vstup | 1 |
| DMX výstup | 1 |
| Výška | 260 mm |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Šírka | 225 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Typ zdroja | AC |
| Frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Poistka | F5AL/250V |
| Spotreba elektrickej energie | 80 W |
| Typ displeja | Digitálny |
| Chladiaci systém | Vetrané |
| Farba | Čierna |
| Kontrola | Tlačidlá |
| Materiál | Technopolymeru, Žehlička |
| Uhol lúča | 3° |
| Efekt stmievania farieb | Áno |
| Stroboskop | Áno |
| Upozornenia | Do not use near heat or fire., Product contains laser - avoid direct contact with skin and eyes., Store in a cool, well-ventilated place. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Disco effects |
|---|---|
| EAN: | 5908249828322 |
| Obsah balenia: | Napájací kábel x 1, Montážny držiak x 1, Svetelný efekt LED x 1, Návod na použitie x 1 |
| Typ produktu: | LED osvetlenie |
| DMX vstup: | 1 |
| DMX výstup: | 1 |
| Výška: | 260 mm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Šírka: | 225 mm |
| Hĺbka: | 160 mm |
| Typ zdroja: | AC |
| Frekvencia: | 50 - 60 Hz |
| Poistka: | F5AL/250V |
| Spotreba elektrickej energie: | 80 W |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Chladiaci systém: | Vetrané |
| Farba: | Čierna |
| Kontrola: | Tlačidlá |
| Materiál: | Technopolymeru, Žehlička |
| Uhol lúča: | 3° |
| Efekt stmievania farieb: | Áno |
| Stroboskop: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use near heat or fire., Product contains laser - avoid direct contact with skin and eyes., Store in a cool, well-ventilated place. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
