Cleaning Cloth Vileda window's Actifibre 1 pc(s)
Kód: SPDVI1SCI0013Podrobný popis
Cleaning Cloth Vileda window's Actifibre 1 pc(s)| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Farba | Žltá |
| Materiál | Mikrovlákno |
| Nezanecháva žiadne škrabance | Áno |
| Maximálna teplota prania | 60 °C |
| Typ umývania | Pranie v práčke |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 320 mm |
| Počet balení | 1 |
| Typ balenia | balíček |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dishtowels |
|---|---|
| EAN: | 4023103195929 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Farba: | Žltá |
| Materiál: | Mikrovlákno |
| Nezanecháva žiadne škrabance: | Áno |
| Maximálna teplota prania: | 60 °C |
| Typ umývania: | Pranie v práčke |
| Šírka: | 360 mm |
| Výška: | 320 mm |
| Počet balení: | 1 |
| Typ balenia: | balíček |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
