Kitchen Cleaning Cloth Vileda 2in1
Kód: SPDVI1SCI0001Podrobný popis
Kitchen Cleaning Cloth Vileda 2in1| Materiál | Mikrovlákno |
| Popis materiálu (názov, %) | Poliester 90%, nylon 10% |
| Farba | orgován |
| Hĺbka | 320 mm |
| Šírka | 320 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dishtowels |
|---|---|
| EAN: | 4023103124943 |
| Materiál: | Mikrovlákno |
| Popis materiálu (názov, %): | Poliester 90%, nylon 10% |
| Farba: | orgován |
| Hĺbka: | 320 mm |
| Šírka: | 320 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
