DELL WD19S-130W Káblové USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Black Použité
Kód: UZYDELSTA0007Podrobný popis
DELL WD19S-130W Káblové USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Black Použité| Verzia HDMI | 2.0 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| DC-in konektor | Áno |
| Konektor pre mikrofón | Nie |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| VESA montáž | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Farba | Čierna |
| Maximálne digitálne rozlíšenie | 5120 x 2880 px |
| LED indikátory | Áno |
| Vlastnosti | Výrobok z druhej ruky |
| Výška | 29 mm |
| Hmotnosť | 585 g |
| Hĺbka | 90 mm |
| Šírka | 205 mm |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Vstupné striedavé napätie | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1 m |
| Napájanie | 130 W |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 10, 100, 1000 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro x64 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| HS kód | 84733020 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 35 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Upozornenia | Ensure that the unit is connected to the correct power source., The appliance should be used and serviced by qualified personnel., Avoid contact of the device with water. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Docking stations and replicators |
|---|---|
| EAN: | 5901443358022 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Konektor pre mikrofón: | Nie |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| VESA montáž: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Maximálne digitálne rozlíšenie: | 5120 x 2880 px |
| LED indikátory: | Áno |
| Vlastnosti: | Výrobok z druhej ruky |
| Výška: | 29 mm |
| Hmotnosť: | 585 g |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Šírka: | 205 mm |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1 m |
| Napájanie: | 130 W |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 10, 100, 1000 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro x64 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| HS kód: | 84733020 |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 35 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Upozornenia: | Ensure that the unit is connected to the correct power source., The appliance should be used and serviced by qualified personnel., Avoid contact of the device with water. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
