DELL WD19S-180W Káblové USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Black Použité
Kód: UZYDELSTA0003Podrobný popis
DELL WD19S-180W Káblové USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Black Použité| Verzia HDMI | 2.0 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Konektor pre mikrofón | Nie |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| DC-in konektor | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Maximálne digitálne rozlíšenie | 5120 x 2880 px |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| On/off vypínač | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| VESA montáž | Áno |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka | 90 mm |
| Výška | 29 mm |
| Šírka | 205 mm |
| Hmotnosť | 585 g |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1 m |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Napájanie | 180 W |
| Vstupné striedavé napätie | 120 - 230 V |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 100, 10, 1000 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro x64 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Šírka balenia | 300 mm |
| Hĺbka balenia | 290 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška balenia | 62 mm |
| HS kód | 84733020 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Docking stations and replicators |
|---|---|
| EAN: | 5901443352822 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Konektor pre mikrofón: | Nie |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Maximálne digitálne rozlíšenie: | 5120 x 2880 px |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| On/off vypínač: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| VESA montáž: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Výška: | 29 mm |
| Šírka: | 205 mm |
| Hmotnosť: | 585 g |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1 m |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Napájanie: | 180 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 120 - 230 V |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 100, 10, 1000 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Pro, Windows 10 Home x64, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education, Windows 10 Pro x64 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Šírka balenia: | 300 mm |
| Hĺbka balenia: | 290 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška balenia: | 62 mm |
| HS kód: | 84733020 |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 35 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
