DELL WD19S-180W Káblové USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Čierne Použité
Kód: UZYDELSTA0002Podrobný popis
DELL WD19S-180W Káblové USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C Čierne Použité| Konektor pre mikrofón | Nie |
| Počet HDMI portov | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C | 2 |
| DC-in konektor | Áno |
| Rozhranie hosťujúceho počítača | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A | 3 |
| Verzia DisplayPort | 1.4 |
| Verzia HDMI | 2.0 |
| Maximálne digitálne rozlíšenie | 5120 x 2880 px |
| VESA montáž | Áno |
| Intgrovaná čítačka kariet | Nie |
| Farba | Čierna |
| On/off vypínač | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Šírka | 205 mm |
| Výška | 29 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Hmotnosť | 585 g |
| Typ zdroja | Jednosmerný prúd |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Napájanie | 180 W |
| Dĺžka napájacieho kábla | 1 m |
| Vstupné striedavé napätie | 120 - 230 V |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN | 1000, 10, 100 |
| Ethernet / LAN pripojenie | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Linux | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Hĺbka balenia | 290 mm |
| Šírka balenia | 300 mm |
| Výška balenia | 62 mm |
| HS kód | 84733020 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | 0 - 35 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T) | -20 - 60 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť | 10 - 80% |
| Upozornenia | The appliance should be used and serviced by qualified personnel., Avoid contact of the device with water., Ensure that the unit is connected to the correct power source. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Docking stations and replicators |
|---|---|
| EAN: | 5901443355243 |
| Konektor pre mikrofón: | Nie |
| Počet HDMI portov: | 1 |
| Počet DisplayPort výstupov: | 2 |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C: | 2 |
| DC-in konektor: | Áno |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type-C |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Počet portov typu USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A: | 3 |
| Verzia DisplayPort: | 1.4 |
| Verzia HDMI: | 2.0 |
| Maximálne digitálne rozlíšenie: | 5120 x 2880 px |
| VESA montáž: | Áno |
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| On/off vypínač: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Šírka: | 205 mm |
| Výška: | 29 mm |
| Hĺbka: | 90 mm |
| Hmotnosť: | 585 g |
| Typ zdroja: | Jednosmerný prúd |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Napájanie: | 180 W |
| Dĺžka napájacieho kábla: | 1 m |
| Vstupné striedavé napätie: | 120 - 230 V |
| Prenosová rýchlosť Ethernet LAN: | 1000, 10, 100 |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Áno |
| Počet portov Ethernetu (RJ-45): | 1 |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 x64, Windows 10 Home, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro x64, Windows 10 |
| Podporované operačné systémy Linux: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Hĺbka balenia: | 290 mm |
| Šírka balenia: | 300 mm |
| Výška balenia: | 62 mm |
| HS kód: | 84733020 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 35 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -20 - 60 °C |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 80% |
| Upozornenia: | The appliance should be used and serviced by qualified personnel., Avoid contact of the device with water., Ensure that the unit is connected to the correct power source. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
