Einhell TP-CD 18/60 Li BL - Solo 2000 ot/min 1,3 kg Čierna, Šedá, Červená
Kód: NAKEINWWK0040Podrobný popis
Einhell TP-CD 18/60 Li BL - Solo 2000 ot/min 1,3 kg Čierna, Šedá, Červená| Maximálny krútiaci moment (tvrdý spoj) | 60 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň) | 500 ot/min |
| Upínací rozsah skľučovadla (max) | 1,3 cm |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň) | 2000 ot/min |
| Nastavenie krútiaceho momentu | 22 |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max) | 2000 ot/min |
| Nabíjačka batérie v balení | Nie |
| Vrátane batérií | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Vŕtanie | Áno |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Dizajn produktu | Pištoľová vŕtačka |
| Vstavané svetlo | Áno |
| Typ motora | Striedavý |
| Farba | Červená, Čierna, Šedá |
| Výška balenia | 212 mm |
| Hĺbka balenia | 78 mm |
| Šírka balenia | 219 mm |
| Hmotnosť | 1,3 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,54 kg |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Vyberateľná batéria | Áno |
| Napätie batérie | 18 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 4006825659955 |
| Maximálny krútiaci moment (tvrdý spoj): | 60 Nm |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň): | 500 ot/min |
| Upínací rozsah skľučovadla (max): | 1,3 cm |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň): | 2000 ot/min |
| Nastavenie krútiaceho momentu: | 22 |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max): | 2000 ot/min |
| Nabíjačka batérie v balení: | Nie |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Vŕtanie: | Áno |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Dizajn produktu: | Pištoľová vŕtačka |
| Vstavané svetlo: | Áno |
| Typ motora: | Striedavý |
| Farba: | Červená, Čierna, Šedá |
| Výška balenia: | 212 mm |
| Hĺbka balenia: | 78 mm |
| Šírka balenia: | 219 mm |
| Hmotnosť: | 1,3 kg |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,54 kg |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Vyberateľná batéria: | Áno |
| Napätie batérie: | 18 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
