Einhell TP-CD 18/80 Li BL-Solo Rýchloupínanie 1,41 kg Čierna, Červená
Kód: NAKEINWWK0041Podrobný popis
Einhell TP-CD 18/80 Li BL-Solo Rýchloupínanie 1,41 kg Čierna, Červená| Maximálny krútiaci moment (tvrdý spoj) | 80 Nm |
| Upínací rozsah skľučovadla (max) | 1,3 cm |
| Nastavenie krútiaceho momentu | 20 |
| Upínací rozsah skľučovadla (min) | 2 mm |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Nabíjačka batérie v balení | Nie |
| Vrátane batérií | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Skrutkovanie | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Vŕtanie | Áno |
| Typ upínacieho puzdra | Rýchloupínanie |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Dizajn produktu | Pištoľová vŕtačka |
| Farba | Červená, Čierna |
| Vŕtanie s príklepom | Nie |
| Nastaviteľný krútiaci moment | Áno |
| Typ motora | Striedavý |
| Hmotnosť | 1,41 kg |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie | 18 V |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Ukazovateľ úrovne batérie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 4006825672176 |
| Maximálny krútiaci moment (tvrdý spoj): | 80 Nm |
| Upínací rozsah skľučovadla (max): | 1,3 cm |
| Nastavenie krútiaceho momentu: | 20 |
| Upínací rozsah skľučovadla (min): | 2 mm |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Nabíjačka batérie v balení: | Nie |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Skrutkovanie: | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Vŕtanie: | Áno |
| Typ upínacieho puzdra: | Rýchloupínanie |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Dizajn produktu: | Pištoľová vŕtačka |
| Farba: | Červená, Čierna |
| Vŕtanie s príklepom: | Nie |
| Nastaviteľný krútiaci moment: | Áno |
| Typ motora: | Striedavý |
| Hmotnosť: | 1,41 kg |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie: | 18 V |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Ukazovateľ úrovne batérie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
