Vŕtačka a skrutkovač SFMCD726D2T FATMAX
Kód: NAKSTLWWK0015Podrobný popis
Vŕtačka a skrutkovač SFMCD726D2T FATMAX| Počet rýchlostí | 2 |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň) | 500 ot/min |
| Maximálny krútiaci moment (tvrdý spoj) | 80 Nm |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň) | 2000 ot/min |
| Nabíjačka | Áno |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Vrátane batérií | Áno |
| Prenášanie puzdro | Áno |
| Farba | Čierna, Šedá, Žltá |
| Vŕtanie | Áno |
| Typ motora | Striedavý |
| Mäkká rukoväť | Áno |
| Dizajn produktu | Pištoľová vŕtačka |
| Vstavané svetlo | Áno |
| Hmotnosť | 1,1 kg |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Kapacita batérie | 2 Ah |
| Vyberateľná batéria | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 5035048846117 |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Voľnobežné otáčky (1. stupeň): | 500 ot/min |
| Maximálny krútiaci moment (tvrdý spoj): | 80 Nm |
| Voľnobežné otáčky (2. stupeň): | 2000 ot/min |
| Nabíjačka: | Áno |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Vrátane batérií: | Áno |
| Prenášanie puzdro: | Áno |
| Farba: | Čierna, Šedá, Žltá |
| Vŕtanie: | Áno |
| Typ motora: | Striedavý |
| Mäkká rukoväť: | Áno |
| Dizajn produktu: | Pištoľová vŕtačka |
| Vstavané svetlo: | Áno |
| Hmotnosť: | 1,1 kg |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Kapacita batérie: | 2 Ah |
| Vyberateľná batéria: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
