Vŕtačka/skrutkovač Makita DHP489Z 18 V
Kód: NAKMAKWWK0074Podrobný popis
Vŕtačka/skrutkovač Makita DHP489Z 18 V| Rýchlosť pri voľnobehu (max) | 1800 ot/min |
| Rýchlosť pri voľnobehu (min) | 550 ot/min |
| Maximálny priemer vŕtania do tehlovej steny | 1,6 cm |
| Ø vrtu do ocele (max) | 1,3 cm |
| Maximálny krútiaci moment (mäkký spoj) | 40 Nm |
| Maximálny krútiaci moment (tvrdý spoj) | 70 Nm |
| Priemer vŕtania do dreva (max) | 3,8 cm |
| Háčik na opasok v balení | Áno |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Balenie batérií | Nie |
| Nabíjačka | Nie |
| Počet dávok | 1 |
| Typ produktu | Akumulátorová vŕtačka |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Priemer upínacieho puzdra | 1/2" |
| Typ motora | Striedavý |
| Tvar rukoväte | Rukoväť |
| Vstavané svetlo | Áno |
| Vŕtanie | Áno |
| Farba | Modrá, Čierna |
| Výška | 261 mm |
| Hmotnosť | 1,8 kg |
| Šírka | 81 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie | 18 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drill-screwdrivers |
|---|---|
| EAN: | 088381775601 |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max): | 1800 ot/min |
| Rýchlosť pri voľnobehu (min): | 550 ot/min |
| Maximálny priemer vŕtania do tehlovej steny: | 1,6 cm |
| Ø vrtu do ocele (max): | 1,3 cm |
| Maximálny krútiaci moment (mäkký spoj): | 40 Nm |
| Maximálny krútiaci moment (tvrdý spoj): | 70 Nm |
| Priemer vŕtania do dreva (max): | 3,8 cm |
| Háčik na opasok v balení: | Áno |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Balenie batérií: | Nie |
| Nabíjačka: | Nie |
| Počet dávok: | 1 |
| Typ produktu: | Akumulátorová vŕtačka |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Priemer upínacieho puzdra: | 1/2" |
| Typ motora: | Striedavý |
| Tvar rukoväte: | Rukoväť |
| Vstavané svetlo: | Áno |
| Vŕtanie: | Áno |
| Farba: | Modrá, Čierna |
| Výška: | 261 mm |
| Hmotnosť: | 1,8 kg |
| Šírka: | 81 mm |
| Hĺbka: | 175 mm |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Napätie batérie: | 18 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
