Vŕtačka s príklepom 1100 W 13 mm BLACK+DECKER
Kód: NELBDEWIE0005Podrobný popis
Vŕtačka s príklepom 1100 W 13 mm BLACK+DECKER| Maximálny priemer vŕtania do kameňa | 2 cm |
| Maximálny krútiaci moment | 74 Nm |
| Rýchlosť nárazu (vysoká rýchlosť) | 54400 bpm |
| Priemer vŕtania do dreva (max) | 5 cm |
| Ø vrtu do ocele (max) | 1,6 cm |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max) | 3200 ot/min |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Prenášanie puzdro | Áno |
| Typ upínacieho puzdra | Rýchloupínanie |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Napájací zdroj | AC |
| Príkon | 1100 W |
| Dĺžka kábla | 4 m |
| Upozornenia | The use of appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves is recommended when using this tool., Do not use the unit in damp or wet conditions to avoid the risk of electric shock., Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
| Výstražné piktogramy | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drills |
|---|---|
| EAN: | 5035048335499 |
| Maximálny priemer vŕtania do kameňa: | 2 cm |
| Maximálny krútiaci moment: | 74 Nm |
| Rýchlosť nárazu (vysoká rýchlosť): | 54400 bpm |
| Priemer vŕtania do dreva (max): | 5 cm |
| Ø vrtu do ocele (max): | 1,6 cm |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max): | 3200 ot/min |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Prenášanie puzdro: | Áno |
| Typ upínacieho puzdra: | Rýchloupínanie |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Napájací zdroj: | AC |
| Príkon: | 1100 W |
| Dĺžka kábla: | 4 m |
| Upozornenia: | The use of appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves is recommended when using this tool., Do not use the unit in damp or wet conditions to avoid the risk of electric shock., Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste. |
| Výstražné piktogramy: | GHS09: Nebezpečenstvo pre životné prostredie, GHS07: Škodlivé |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
