Autel EVO Lite 640T Enterprise Plus Combo Grey dron
Kód: DROATLDRO0152Podrobný popis
Autel EVO Lite 640T Enterprise Plus Combo Grey dron| Návod na použitie | Áno |
| Dodávané káble | USB Type-C až USB Type-A |
| Prenášanie puzdro | Áno |
| Nabíjačka batérie v balení | Áno |
| Náhradná vrtuľa(y) | 4 |
| Nabíjačka do auta | Áno |
| Pamäťová karta v balení | 32 GB |
| Počet batérií | 3 |
| Nastavte obsah | Autel Smart Controller SE V2 |
| GLONASS | Áno |
| Maximálna operačná vzdialenosť | 12000 m |
| Frekvenčné pásmo | 2.4 GHz/5.2 GHz/5.8 GHz/900 MHz |
| Počet osí | 3 |
| Maximálna rýchlosť | 18 m/s |
| Galileo | Áno |
| GPS | Áno |
| Maximálne trvanie letu | 40 min |
| Maximálna výška vzletu | 3000 m |
| Ultrazvukové čidlo | Áno |
| Typ senzorového systému | Viacsmerová |
| Maximálny odpor vetra (vzlet a pristátie) | 12 m/s |
| Rozmery vysielača | 303 x 190 x 87 mm |
| Veľkosť zloženého výrobku (v x š x h) | 210 x 123 x 95 mm |
| Hmotnosť vysielača | 1,15 kg |
| Hmotnosť | 866 g |
| Vstupné napätie adaptéru | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru | 50/60 Hz |
| Kompatibilné pamäťové karty | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty | 256 GB |
| Kapacita vstavanej pamäte | 8 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu ( y ) | Áno |
| Pevná ohnisková vzdialenosť | 9,1 mm |
| Efektívny počet pixelov | 48 MP |
| Streamovanie videa | Áno |
| Podporované videomódy | 1080p, 4K |
| Digitálny zoom | 16x |
| Maximálny počet snímok za sekundu | 30 fps |
| Clona | F2.8 |
| Rozlíšenie kamery | 8000 x 6000 px |
| Live view | Áno |
| Presnosť merania teploty | ±3°C |
| Efektívne rozlíšenie snímača (tepelný modul) | 640 x 512 px |
| Rozsah merania teploty | -20°C do 150°C / 0°C do 550°C |
| Termálne zobrazovanie | Áno |
| Funkcie umelej inteligencie (AI) | Áno |
| Senzor | CMOS 1/2" |
| Model | Dron |
| Farba | Šedá |
| Počet vrtuľových listov | 2 |
| Počet rotorov | 4 rotory/rotorov |
| Počet kamier | 2 |
| Rázvor | 36,8 cm |
| Termovízna kamera | Áno |
| Vzletová hmotnosť (max) | 866 g |
| Typ batérie | Lítium polymér (lipo) |
| Doba prevádzky batérie (vysielač) | 4,5 hodin |
| Doba nabíjania (vysielač) | 120 min |
| Kapacita batérie (vysielač) | 5800 mAh |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Diaľkovo ovládané | Áno |
| Podpora aplikácií | Autel Sky |
| Kompatibilita so systémom iOS | Áno |
| Ovláda sa pomocou zariadenia so systémom Android | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP) | IP43 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T) | -10 - 40 °C |
| Funkcie pre ovládanie pohybu | Nadol, Odbočiť vľavo, Vzostupne, Odbočiť doprava, Spätný, Vpred |
| Systém snímania prekážok | Áno |
| Funkcia automatického pristátia | Áno |
| Funkcia automatického vrátenia | Áno |
| Funkcia automatického vzletu | Áno |
| Počet letových režimov | Režim Follow Me (nasledovanie) |
| Upozornenia | In the event of a product failure, follow local regulations for the disposal of electronic devices and batteries., The drone may pose health and safety risks if used incorrectly. Read the user manual before use., The product contains lithium-ion batteries, which may be flammable. Avoid damaging them. |
| Uhlopriečka displeja | 16,3 cm (6.4") |
| Dotyková obrazovka | Áno |
| Typ HD rozlíšenia | UHD |
| Verzia Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth | Áno |
| Vyberateľná batéria | Áno |
| Typ displeja | LCD |
| Vstavaný displej | Áno |
| Prenos obrazu – výkon vysielača (EIRP) | SRRC: ≤20dBm - 2.4G, ≤33dBm - 5.8G/5.7G, CE: ≤20dBm -2.4G, ≤14dBm - 5.8G, FCC: ≤33dBm |
| Počet antén | 2 |
| Prevádzková frekvencia (RF) | 902-928 MHz, (FCC), 2.400-2.4835 GHz, 5.725-5.850 GHz |
| Prevodový systém | Autel SkyLink |
| Výkon Bluetooth vysielača | 11 dBm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Drones |
|---|---|
| EAN: | 6924991136064 |
| Návod na použitie: | Áno |
| Dodávané káble: | USB Type-C až USB Type-A |
| Prenášanie puzdro: | Áno |
| Nabíjačka batérie v balení: | Áno |
| Náhradná vrtuľa(y): | 4 |
| Nabíjačka do auta: | Áno |
| Pamäťová karta v balení: | 32 GB |
| Počet batérií: | 3 |
| Nastavte obsah: | Autel Smart Controller SE V2 |
| GLONASS: | Áno |
| Maximálna operačná vzdialenosť: | 12000 m |
| Frekvenčné pásmo: | 2.4 GHz/5.2 GHz/5.8 GHz/900 MHz |
| Počet osí: | 3 |
| Maximálna rýchlosť: | 18 m/s |
| Galileo: | Áno |
| GPS: | Áno |
| Maximálne trvanie letu: | 40 min |
| Maximálna výška vzletu: | 3000 m |
| Ultrazvukové čidlo: | Áno |
| Typ senzorového systému: | Viacsmerová |
| Maximálny odpor vetra (vzlet a pristátie): | 12 m/s |
| Rozmery vysielača: | 303 x 190 x 87 mm |
| Veľkosť zloženého výrobku (v x š x h): | 210 x 123 x 95 mm |
| Hmotnosť vysielača: | 1,15 kg |
| Hmotnosť: | 866 g |
| Vstupné napätie adaptéru: | 100 - 240 V |
| Vstupná frekvencia adaptéru: | 50/60 Hz |
| Kompatibilné pamäťové karty: | Microsd (transflash) |
| Maximálna veľkosť pamäťovej karty: | 256 GB |
| Kapacita vstavanej pamäte: | 8 GB |
| Slot pre pamäťovú kartu ( y ): | Áno |
| Pevná ohnisková vzdialenosť: | 9,1 mm |
| Efektívny počet pixelov: | 48 MP |
| Streamovanie videa: | Áno |
| Podporované videomódy: | 1080p, 4K |
| Digitálny zoom: | 16x |
| Maximálny počet snímok za sekundu: | 30 fps |
| Clona: | F2.8 |
| Rozlíšenie kamery: | 8000 x 6000 px |
| Live view: | Áno |
| Presnosť merania teploty: | ±3°C |
| Efektívne rozlíšenie snímača (tepelný modul): | 640 x 512 px |
| Rozsah merania teploty: | -20°C do 150°C / 0°C do 550°C |
| Termálne zobrazovanie: | Áno |
| Funkcie umelej inteligencie (AI): | Áno |
| Senzor: | CMOS 1/2" |
| Model: | Dron |
| Farba: | Šedá |
| Počet vrtuľových listov: | 2 |
| Počet rotorov: | 4 rotory/rotorov |
| Počet kamier: | 2 |
| Rázvor: | 36,8 cm |
| Termovízna kamera: | Áno |
| Vzletová hmotnosť (max): | 866 g |
| Typ batérie: | Lítium polymér (lipo) |
| Doba prevádzky batérie (vysielač): | 4,5 hodin |
| Doba nabíjania (vysielač): | 120 min |
| Kapacita batérie (vysielač): | 5800 mAh |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Podpora aplikácií: | Autel Sky |
| Kompatibilita so systémom iOS: | Áno |
| Ovláda sa pomocou zariadenia so systémom Android: | Áno |
| Kód medzinárodnej ochrany (IP): | IP43 |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | -10 - 40 °C |
| Funkcie pre ovládanie pohybu: | Nadol, Odbočiť vľavo, Vzostupne, Odbočiť doprava, Spätný, Vpred |
| Systém snímania prekážok: | Áno |
| Funkcia automatického pristátia: | Áno |
| Funkcia automatického vrátenia: | Áno |
| Funkcia automatického vzletu: | Áno |
| Počet letových režimov: | Režim Follow Me (nasledovanie) |
| Upozornenia: | In the event of a product failure, follow local regulations for the disposal of electronic devices and batteries., The drone may pose health and safety risks if used incorrectly. Read the user manual before use., The product contains lithium-ion batteries, which may be flammable. Avoid damaging them. |
| Uhlopriečka displeja: | 16,3 cm (6.4") |
| Dotyková obrazovka: | Áno |
| Typ HD rozlíšenia: | UHD |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
| Bluetooth: | Áno |
| Vyberateľná batéria: | Áno |
| Typ displeja: | LCD |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Prenos obrazu – výkon vysielača (EIRP): | SRRC: ≤20dBm - 2.4G, ≤33dBm - 5.8G/5.7G, CE: ≤20dBm -2.4G, ≤14dBm - 5.8G, FCC: ≤33dBm |
| Počet antén: | 2 |
| Prevádzková frekvencia (RF): | 902-928 MHz, (FCC), 2.400-2.4835 GHz, 5.725-5.850 GHz |
| Prevodový systém: | Autel SkyLink |
| Výkon Bluetooth vysielača: | 11 dBm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
