ACANA Singles Grass-Fed Lamb Mono - suché krmivo pre psov - 17kg
Kód: DLZANAKSP0056Podrobný popis
ACANA Singles Grass-Fed Lamb Mono - suché krmivo pre psov - 17kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Hmotnosť | 17 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Ďalšie funkcie | Alergia, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Monobielkoviny, Bez lepku |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Séria | ACANA Singles |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Obsah tuku | 15% |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Proteíny | 31% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992570170 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hmotnosť: | 17 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Ďalšie funkcie: | Alergia, Bez obilnín, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Monobielkoviny, Bez lepku |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Séria: | ACANA Singles |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Proteíny: | 31% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
