ACANA Singles Grass-Fed Lamb Mono - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: DLZANAKSP0016Podrobný popis
ACANA Singles Grass-Fed Lamb Mono - suché krmivo pre psov - 2kg| Ďalšie funkcie | Bez obilnín, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku, Budovanie svalov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Séria | ACANA Singles |
| Kategória | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa | V každom veku |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Proteíny | 31% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992570200 |
| Ďalšie funkcie: | Bez obilnín, Alergia, Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku, Budovanie svalov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Séria: | ACANA Singles |
| Kategória: | Pre psa |
| Vek domáceho zvieraťa: | V každom veku |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Proteíny: | 31% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
