ACANA SINGLES Kačica s voľným výbehom Mono - 11,4kg
Kód: DLZANAKSP0064Podrobný popis
ACANA SINGLES Kačica s voľným výbehom Mono - 11,4kg| Množstvo | 1 |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Chuť krmiva | Kačka |
| Špecifické potreby zvieraťa | Citlivý žalúdok |
| Hmotnosť | 11,4 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior, Senior, Dospelí, V každom veku |
| Veľkosť plemena | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Monobielkoviny, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Účinky na zdravie | citlivý tráviaci systém |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Séria | ACANA Singles |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah železa | 190 mg/kg |
| Obsah vlhkosti | 12% |
| Obsah tuku | 15% |
| Obsah horčíka | 0,11% |
| Fosforu | 0,9% |
| Obsah zinku | 175 mg/kg |
| Obsah draslíka | 0,9% |
| Vápnik | 1,3% |
| Hrubý popol | 7,5% |
| Obsah mangánu | 20 mg/kg |
| Obsah selénu | 0,64 mg/kg |
| Obsah medi | 15 mg/kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Hrubá vláknina | 5% |
| Sodík | 0,3% |
| Proteíny | 31% |
| Obsah jódu | 2 mg/kg |
| Botanické prísady | Kurkuma, Koreň lopúcha, Bodliak, Koreň čakanky, Ortodoxný koreň, Levanduľa, Šípky |
| Obsah vitamínu B6 | 10 mg/kg |
| Obsah L-treonínu (na 100 g čistého proteínu) | 1110 mg |
| Obsah EPA/DHA (na kg) | 0,125% |
| Obsah cholinchloridu (v 100 g) | 170 mg |
| Obsah vitamínu B12 | 0,25 μg/kg |
| Žiadne umelé farbivá | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Niacín (vitamín B3) obsah | 80 mg/kg |
| Laktóza zadarmo | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah L-arginínu (100 g čistého proteínu) | 1680 mg |
| Obsah L-leucínu (na 100 g čistého proteínu) | 2070 mg |
| Obsah vitamínu D3 | 1000 IU/kg |
| Obsah L-histidínu (100 g čistého proteínu) | 650 mg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah | 12 mg/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah | 2,15 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah | 15 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 10000 IU/kg |
| Obsah L-fenylalanínu (100 g čistého proteínu) | 1260 mg |
| Obsah L-cystínu (100 g čistého proteínu) | 310 mg |
| Obsah vitamínu E | 200 mg/kg |
| Omega-6 mastné kyseliny | 2,2% |
| Obsah L-lyzínu (na 100 g čistého proteínu) | 2010 mg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín | 0,8% |
| Obsah L-valínu (na 100 g čistého proteínu) | 1460 mg |
| Obsah L-izoleucínu (na 100 g čistého proteínu) | 1180 mg |
| Obsah L-tryptofánu (na 100 g čistého proteínu) | 290 mg |
| Obsah DL-metionínu | 0,51% |
| Obsah chloridov (na 100 g) | 450 mg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5) | 20 mg/kg |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 064992571122 |
| Množstvo: | 1 |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Chuť krmiva: | Kačka |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Citlivý žalúdok |
| Hmotnosť: | 11,4 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior, Senior, Dospelí, V každom veku |
| Veľkosť plemena: | Vhodné pre všetky plemená |
| Ďalšie funkcie: | Precitlivenosť na potraviny, Bez obilnín, Monobielkoviny, Alergia, Bez kuracieho mäsa |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Účinky na zdravie: | citlivý tráviaci systém |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Séria: | ACANA Singles |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah železa: | 190 mg/kg |
| Obsah vlhkosti: | 12% |
| Obsah tuku: | 15% |
| Obsah horčíka: | 0,11% |
| Fosforu: | 0,9% |
| Obsah zinku: | 175 mg/kg |
| Obsah draslíka: | 0,9% |
| Vápnik: | 1,3% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
| Obsah mangánu: | 20 mg/kg |
| Obsah selénu: | 0,64 mg/kg |
| Obsah medi: | 15 mg/kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Hrubá vláknina: | 5% |
| Sodík: | 0,3% |
| Proteíny: | 31% |
| Obsah jódu: | 2 mg/kg |
| Botanické prísady: | Kurkuma, Koreň lopúcha, Bodliak, Koreň čakanky, Ortodoxný koreň, Levanduľa, Šípky |
| Obsah vitamínu B6: | 10 mg/kg |
| Obsah L-treonínu (na 100 g čistého proteínu): | 1110 mg |
| Obsah EPA/DHA (na kg): | 0,125% |
| Obsah cholinchloridu (v 100 g): | 170 mg |
| Obsah vitamínu B12: | 0,25 μg/kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Niacín (vitamín B3) obsah: | 80 mg/kg |
| Laktóza zadarmo: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Obsah L-arginínu (100 g čistého proteínu): | 1680 mg |
| Obsah L-leucínu (na 100 g čistého proteínu): | 2070 mg |
| Obsah vitamínu D3: | 1000 IU/kg |
| Obsah L-histidínu (100 g čistého proteínu): | 650 mg |
| Riboflavín (vitamín B2) obsah: | 12 mg/kg |
| Kyselina listová (vitamín B9) obsah: | 2,15 mg/kg |
| Tiamín (vitamín B1) obsah: | 15 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 10000 IU/kg |
| Obsah L-fenylalanínu (100 g čistého proteínu): | 1260 mg |
| Obsah L-cystínu (100 g čistého proteínu): | 310 mg |
| Obsah vitamínu E: | 200 mg/kg |
| Omega-6 mastné kyseliny: | 2,2% |
| Obsah L-lyzínu (na 100 g čistého proteínu): | 2010 mg |
| Obsah omega-3 mastných kyselín: | 0,8% |
| Obsah L-valínu (na 100 g čistého proteínu): | 1460 mg |
| Obsah L-izoleucínu (na 100 g čistého proteínu): | 1180 mg |
| Obsah L-tryptofánu (na 100 g čistého proteínu): | 290 mg |
| Obsah DL-metionínu: | 0,51% |
| Obsah chloridov (na 100 g): | 450 mg |
| Obsah kyseliny pantoténovej (vitamín B5): | 20 mg/kg |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
