BALTICA Excellent Puppy Duck with salmon Small breeds - suché krmivo pre psov - 1kg
Kód: DLPBA5KAS0011Podrobný popis
BALTICA Excellent Puppy Duck with salmon Small breeds - suché krmivo pre psov - 1kg| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavná chuť | Kačica |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Obdobie rastu, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Kategória | Pre psa |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa | Alergia, Obdobie rastu, Citlivý žalúdok, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny | 30% |
| Hrubý popol | 9,5% |
| Obsah tuku | 16% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5903999105198 |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Hlavná chuť: | Kačica |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Obdobie rastu, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Kategória: | Pre psa |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Alergia, Obdobie rastu, Citlivý žalúdok, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubý popol: | 9,5% |
| Obsah tuku: | 16% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
