BALTICA Excellent Puppy Mono Salmon Medium and large breeds - suché krmivo pre psov - 3kg
Kód: DLPBA5KAS0014Podrobný popis
BALTICA Excellent Puppy Mono Salmon Medium and large breeds - suché krmivo pre psov - 3kg| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Obdobie rastu, Vlasy a pokožka, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Špecifické potreby zvieraťa | Obdobie rastu, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Hmotnosť | 3 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť | Losos |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | BALTICA Excellent |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny | 30% |
| Hrubý popol | 9% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Obsah tuku | 16% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996520325 |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Budovanie svalov, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Bez kuracieho mäsa, Bez obilnín, Obdobie rastu, Vlasy a pokožka, Bez lepku |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Obdobie rastu, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Citlivý žalúdok, Alergia |
| Hmotnosť: | 3 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | BALTICA Excellent |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Proteíny: | 30% |
| Hrubý popol: | 9% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Obsah tuku: | 16% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
