BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic M Mono Rabbit with rice - suché krmivo pre psov - 1kg
Kód: DLPBA5KAS0039Podrobný popis
BALTICA Nutraceutic Hypoallergenic M Mono Rabbit with rice - suché krmivo pre psov - 1kg| Séria | BALTICA Nutraceutic |
| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Vyberavosť, Alergia |
| Hlavná chuť | Králik |
| Hmotnosť | 1 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov |
| Bez gluténu | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
| Proteíny | 26% |
| Hrubý popol | 9% |
| Obsah tuku | 14% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5905996520622 |
| Séria: | BALTICA Nutraceutic |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Monobielkoviny, Bez lepku, Budovanie svalov, Podpora trávenia, Precitlivenosť na potraviny, Všeobecný zdravotný stav |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Alergia na potraviny, Zníženie potravinovej intolerancie, Vyberavosť, Alergia |
| Hlavná chuť: | Králik |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov |
| Bez gluténu: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
| Proteíny: | 26% |
| Hrubý popol: | 9% |
| Obsah tuku: | 14% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
