BRIT Care Dog Sustainable Sensitive Insect & Fish - suché krmivo pre psov - 12 kg
Kód: DLPRITKAS0070Podrobný popis
BRIT Care Dog Sustainable Sensitive Insect & Fish - suché krmivo pre psov - 12 kg| Laktóza zadarmo | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Typ zvieraťa | Pes |
| Veľkosť plemena | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie | Vlasy a pokožka, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Chuť krmiva | Hmyz, Biele ryby |
| Účinky na zdravie | Koža a srsť |
| Typ balenia | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Séria | BRIT Care, BRIT Care Sustainable |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť |
| Bez cukru | Áno |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Hlavná chuť | Ryby, Hmyz |
| Kategória | Pre psa |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti | 10% |
| Proteíny | 25% |
| Obsah tuku | 13% |
| Hrubá vláknina | 3,2% |
| Hrubý popol | 6,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8595602559190 |
| Laktóza zadarmo: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Pes |
| Veľkosť plemena: | Všetky veľkosti (2 – 80 kg), Vhodné pre všetky plemená |
| Psie plemeno: | Akékoľvek plemeno |
| Ďalšie funkcie: | Vlasy a pokožka, Alergia, Precitlivenosť na potraviny, Bez kuracieho mäsa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Chuť krmiva: | Hmyz, Biele ryby |
| Účinky na zdravie: | Koža a srsť |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Séria: | BRIT Care, BRIT Care Sustainable |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Koža a srsť |
| Bez cukru: | Áno |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Hlavná chuť: | Ryby, Hmyz |
| Kategória: | Pre psa |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vlhkosti: | 10% |
| Proteíny: | 25% |
| Obsah tuku: | 13% |
| Hrubá vláknina: | 3,2% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
