Wahl 79305-1316 holiaci strojček na vlasy Chrome, strieborný
Kód: AGDWAHSTR0079Podrobný popis
Wahl 79305-1316 holiaci strojček na vlasy Chrome, strieborný| Minimálna dĺžka vlasov | 3 mm |
| Počet rýchlostí | 1 |
| Farba | Strieborná, Chróm |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Maximálna dĺžka vlasov | 2,5 cm |
| Presný zastrihávač | Áno |
| Nástavce na hrebene | Obočie, Hlava, Nos, Ucho |
| Čistiaca kefa | Áno |
| Ochranný kryt | Áno |
| Kefa na krk | Áno |
| Nožnice | Áno |
| Kadernícky set | Áno |
| Olej v cene | Áno |
| Nabíjateľný | Nie |
| Elektrická sieť | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 5037127005330 |
| Minimálna dĺžka vlasov: | 3 mm |
| Počet rýchlostí: | 1 |
| Farba: | Strieborná, Chróm |
| Tvar: | Obdĺžnik |
| Maximálna dĺžka vlasov: | 2,5 cm |
| Presný zastrihávač: | Áno |
| Nástavce na hrebene: | Obočie, Hlava, Nos, Ucho |
| Čistiaca kefa: | Áno |
| Ochranný kryt: | Áno |
| Kefa na krk: | Áno |
| Nožnice: | Áno |
| Kadernícky set: | Áno |
| Olej v cene: | Áno |
| Nabíjateľný: | Nie |
| Elektrická sieť: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
