CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb Mono - suché krmivo pre psov - 1,5kg
Kód: DLPCIBKAS0026Podrobný popis
CALIBRA Dog Life Senior Small Breed Lamb Mono - suché krmivo pre psov - 1,5kg| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Forma | Pevné |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Monobielkoviny, Pre seniorov, Bez lepku |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Udržiavanie vitality, Vitalita |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | CALIBRA Life |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina | 2,8% |
| Hrubý popol | 6,5% |
| Proteíny | 24% |
| Obsah tuku | 14% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8594062086673 |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Forma: | Pevné |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Monobielkoviny, Pre seniorov, Bez lepku |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Udržiavanie vitality, Vitalita |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | CALIBRA Life |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Hrubá vláknina: | 2,8% |
| Hrubý popol: | 6,5% |
| Proteíny: | 24% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
