CALISTA Adult Lamb - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPCSTKAS0001Podrobný popis
CALISTA Adult Lamb - suché krmivo pre psov - 12kg| Typ balenia | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Forma | Pevné |
| Bez gluténu | Nie |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 8% |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 11% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Proteíny | 23% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5901138245446 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Bez gluténu: | Nie |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 8% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 11% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Proteíny: | 23% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
