CALISTA Adult Salmon - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPCSTKAS0002Podrobný popis
CALISTA Adult Salmon - suché krmivo pre psov - 12kg| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Neobsahuje sóju | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Psie plemeno | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Bez cukru | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Typ balenia | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu | Nie |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Hlavná chuť | Losos |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Kategória | Pre psa |
| Forma | Pevné |
| Upozornenia | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Obsah tuku | 14% |
| Proteíny | 24% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Hrubý popol | 7% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5901138245453 |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Psie plemeno: | Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Bez cukru: | Nie sú k dispozícii žiadne údaje |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Žiadne špecifické potreby |
| Bez gluténu: | Nie |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Kategória: | Pre psa |
| Forma: | Pevné |
| Upozornenia: | Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Obsah tuku: | 14% |
| Proteíny: | 24% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Hrubý popol: | 7% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
