Dolina Noteci Rafi Junior s jahňacím mäsom - suché krmivo pre psov - 10 kg
Kód: DLPDNTKAS0014Podrobný popis
Dolina Noteci Rafi Junior s jahňacím mäsom - suché krmivo pre psov - 10 kg| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Účinky na zdravie | Celkový zdravotný stav |
| Veľkosť plemena | Malé (5-10 kilogramov), Vhodné pre všetky plemená, Extra malý (<4 kg), Obrovský (> 45 kg), Veľké (26 až 44 kg), Stredné (11 - 25 kg) |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ dávkovača | Plastový sáčok |
| Séria | DOLINA NOTECI Rafi |
| Kategória | Pre psa |
| Ďalšie funkcie | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Typ balenia | Vrecko |
| Chuť krmiva | Jahňacie |
| Hmotnosť | 10 kg |
| Hlavná chuť | Jahňacie |
| Bez gluténu | Áno |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina | 3% |
| Hrubý popol | 7% |
| Obsah vlhkosti | 9% |
| Obsah tuku | 19% |
| Proteíny | 29% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5902921305538 |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Účinky na zdravie: | Celkový zdravotný stav |
| Veľkosť plemena: | Malé (5-10 kilogramov), Vhodné pre všetky plemená, Extra malý (<4 kg), Obrovský (> 45 kg), Veľké (26 až 44 kg), Stredné (11 - 25 kg) |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Typ dávkovača: | Plastový sáčok |
| Séria: | DOLINA NOTECI Rafi |
| Kategória: | Pre psa |
| Ďalšie funkcie: | Všeobecný zdravotný stav, Obdobie rastu |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Chuť krmiva: | Jahňacie |
| Hmotnosť: | 10 kg |
| Hlavná chuť: | Jahňacie |
| Bez gluténu: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubá vláknina: | 3% |
| Hrubý popol: | 7% |
| Obsah vlhkosti: | 9% |
| Obsah tuku: | 19% |
| Proteíny: | 29% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
