EDEN 80/20 Fish Cuisine Medium & Large - suché krmivo pre psov - 2kg
Kód: DLPEDEKAS0016Podrobný popis
EDEN 80/20 Fish Cuisine Medium & Large - suché krmivo pre psov - 2kg| Bez gluténu | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Ochrana kĺbov, Silná imunita, Citlivý žalúdok, Zníženie potravinovej intolerancie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť |
| Veľkosť plemena | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Ďalšie funkcie | Podpora kĺbov, Bez lepku, Podpora imunity, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Bez obilnín |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Psie plemeno | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Hlavná chuť | Ryby |
| Bez cukru | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku | 14% |
| Hrubý popol | 11% |
| Obsah vlhkosti | 8% |
| Proteíny | 43% |
| Hrubá vláknina | 3% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5060438810249 |
| Bez gluténu: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Ochrana kĺbov, Silná imunita, Citlivý žalúdok, Zníženie potravinovej intolerancie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť |
| Veľkosť plemena: | Veľké plemeno 25 - 45 kg, Stredné plemeno 10 - 25 kg |
| Ďalšie funkcie: | Podpora kĺbov, Bez lepku, Podpora imunity, Bez kuracieho mäsa, Budovanie svalov, Vlasy a pokožka, Podpora trávenia, Bez obilnín |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Psie plemeno: | Všetky stredné plemená psov, Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Hlavná chuť: | Ryby |
| Bez cukru: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food. |
| Obsah tuku: | 14% |
| Hrubý popol: | 11% |
| Obsah vlhkosti: | 8% |
| Proteíny: | 43% |
| Hrubá vláknina: | 3% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
