Eukanuba BREED SPECIFIC 2,5 kg Adult Chicken, Turkey
Kód: DLZEUKKSP0087Podrobný popis
Eukanuba BREED SPECIFIC 2,5 kg Adult Chicken, Turkey| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné (11 - 25 kg) |
| Ďalšie funkcie | Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav |
| Fáza života zvieraťa | Dospelý |
| Chuť krmiva | Turecko, Kuracie mäso |
| Obsahuje vitamíny | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Rozsah hmotnosti | 2 kg - 4,9 kg |
| Psie plemeno | West Highland White teriér |
| Kategória | Pre psa |
| Séria | EUKANUBA Breed Specific |
| Typ balenia | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Hmotnosť | 2,5 kg |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hlavná chuť | Kuracie mäso |
| Plemeno domáceho zvieraťa | West Highland White Terrier, Miniatúrny špic |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vitamínu D3 | 1506 IU/kg |
| Hrubý popol | 7,3% |
| Hrubá vláknina | 2,6% |
| Obsah tuku | 12% |
| Proteíny | 27% |
| Fosforu | 1% |
| Obsah vitamínu E | 252 mg/kg |
| Obsah vitamínu A | 45397 IU/kg |
| Vápnik | 1,25% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 8710255120560 |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg, Stredné (11 - 25 kg) |
| Ďalšie funkcie: | Podpora trávenia, Vlasy a pokožka, Všeobecný zdravotný stav |
| Fáza života zvieraťa: | Dospelý |
| Chuť krmiva: | Turecko, Kuracie mäso |
| Obsahuje vitamíny: | Vitamín A, vitamín E, vitamín D3 |
| Rozsah hmotnosti: | 2 kg - 4,9 kg |
| Psie plemeno: | West Highland White teriér |
| Kategória: | Pre psa |
| Séria: | EUKANUBA Breed Specific |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Hmotnosť: | 2,5 kg |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hlavná chuť: | Kuracie mäso |
| Plemeno domáceho zvieraťa: | West Highland White Terrier, Miniatúrny špic |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Obsah vitamínu D3: | 1506 IU/kg |
| Hrubý popol: | 7,3% |
| Hrubá vláknina: | 2,6% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Proteíny: | 27% |
| Fosforu: | 1% |
| Obsah vitamínu E: | 252 mg/kg |
| Obsah vitamínu A: | 45397 IU/kg |
| Vápnik: | 1,25% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
