Solid State Logic SSL2+ MKII - audio rozhranie 2x2 USB-C
Kód: IKLSSGINT0003Podrobný popis
Solid State Logic SSL2+ MKII - audio rozhranie 2x2 USB-C| Slot pre zámok | Áno |
| MIDI vstup (5-pin) | 1 |
| MIDI výstup (5-pin) | 1 |
| XLR Combo vstupy | 2 |
| Prístrojový vstup TS 1/4" (6,35 mm) | 2 |
| 6,35 mm (1/4 palca) výstup | 4 |
| 1/4" (6,35 mm) slúchadlové výstupy | 2 |
| Počet portov USB typ C | 1 |
| Obsah balenia | Rozhranie x 1, Kábel USB-C na A x 1, Kábel USB-C na C x 1 |
| Loopback | Áno |
| Typ produktu | Audio rozhranie |
| Kontrola | Tlačidlá, gombík |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 159 mm |
| Šírka | 234 mm |
| Hmotnosť | 900 g |
| USB Power Delivery (revízia 2.0) | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Vstupný odpor | 200 Ω |
| Výstupná impedancia | 40 ohm |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 20000 Hz |
| Bitová hĺbka | 32 |
| Vzorkovacia frekvencia | 44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz |
| Podporované operačné systémy Mac | Mac OS 12 alebo novší |
| Vrátane softvéru | Ableton Live Lite, SSL Production Pack |
| Podporované operačné systémy Windows | Windows 11, Windows 10 |
| Vrátane hardvéru | Áno |
| Farba | Čierna |
| Správne použitie | Štúdio |
| Indikátor LED | Áno |
| Model | Rozhranie USB |
| Upozornenia | Avoid contact with liquids and moisture., Do not open the appliance housing; risk of electric shock., Store away from heat and open flame. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Interfaces |
|---|---|
| EAN: | 878076001968 |
| Slot pre zámok: | Áno |
| MIDI vstup (5-pin): | 1 |
| MIDI výstup (5-pin): | 1 |
| XLR Combo vstupy: | 2 |
| Prístrojový vstup TS 1/4" (6,35 mm): | 2 |
| 6,35 mm (1/4 palca) výstup: | 4 |
| 1/4" (6,35 mm) slúchadlové výstupy: | 2 |
| Počet portov USB typ C: | 1 |
| Obsah balenia: | Rozhranie x 1, Kábel USB-C na A x 1, Kábel USB-C na C x 1 |
| Loopback: | Áno |
| Typ produktu: | Audio rozhranie |
| Kontrola: | Tlačidlá, gombík |
| Výška: | 70 mm |
| Hĺbka: | 159 mm |
| Šírka: | 234 mm |
| Hmotnosť: | 900 g |
| USB Power Delivery (revízia 2.0): | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Vstupný odpor: | 200 Ω |
| Výstupná impedancia: | 40 ohm |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 20000 Hz |
| Bitová hĺbka: | 32 |
| Vzorkovacia frekvencia: | 44.1 / 48 kHz / 88.2 kHz / 96 kHz / 176.4 kHz / 192 kHz |
| Podporované operačné systémy Mac: | Mac OS 12 alebo novší |
| Vrátane softvéru: | Ableton Live Lite, SSL Production Pack |
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 11, Windows 10 |
| Vrátane hardvéru: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Správne použitie: | Štúdio |
| Indikátor LED: | Áno |
| Model: | Rozhranie USB |
| Upozornenia: | Avoid contact with liquids and moisture., Do not open the appliance housing; risk of electric shock., Store away from heat and open flame. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
