EUPHORIA Fresh Junior Medium & Large dogs Turkey with rabbit - suché krmivo pre psov - 12kg
Kód: DLPBFDKAS0099Podrobný popis
EUPHORIA Fresh Junior Medium & Large dogs Turkey with rabbit - suché krmivo pre psov - 12kg| Psie plemeno | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Forma | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa | Zlepšenie zdravia kože, Obdobie rastu, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Koža a srsť |
| Hlavná chuť | Morka |
| Hmotnosť | 12 kg |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Junior |
| Typ balenia | Vrecko |
| Bez gluténu | Áno |
| Bez cukru | Áno |
| Kategória | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie | Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa, Podpora kĺbov, Bez lepku, Podpora imunity |
| Veľkosť plemena | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Séria | EUPHORIA Fresh |
| Rozsah hmotnosti | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina | 3,3% |
| Hrubý popol | 9,7% |
| Proteíny | 30% |
| Obsah tuku | 16,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5906744522271 |
| Psie plemeno: | Všetky plemená veľkých psov, Všetky plemená stredných a veľkých psov, Všetky stredné plemená psov |
| Forma: | Pevné |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Zlepšenie zdravia kože, Obdobie rastu, Ochrana kĺbov, Silná imunita, Koža a srsť |
| Hlavná chuť: | Morka |
| Hmotnosť: | 12 kg |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Junior |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Bez gluténu: | Áno |
| Bez cukru: | Áno |
| Kategória: | Pre psa |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Ďalšie funkcie: | Obdobie rastu, Bez kuracieho mäsa, Podpora kĺbov, Bez lepku, Podpora imunity |
| Veľkosť plemena: | Stredné plemeno 10 - 25 kg, Veľké plemeno 25 - 45 kg |
| Séria: | EUPHORIA Fresh |
| Rozsah hmotnosti: | 10 kg - 15,9 kg |
| Upozornenia: | Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Hrubá vláknina: | 3,3% |
| Hrubý popol: | 9,7% |
| Proteíny: | 30% |
| Obsah tuku: | 16,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
