FISH4DOGS Finest Small breed Salmon - suché krmivo pre psov - 6kg
Kód: DLPF4DKAS0012Podrobný popis
FISH4DOGS Finest Small breed Salmon - suché krmivo pre psov - 6kg| Ďalšie funkcie | Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Podpora trávenia, Budovanie svalov |
| Forma | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa | Dospelí |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Ochrana kĺbov, Alergia, Alergia na potraviny, Zlepšenie zdravia kože |
| Hlavná chuť | Losos |
| Typ balenia | Vrecko |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Hmotnosť | 6 kg |
| Bez gluténu | Áno |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Séria | FISH4DOGS Finest |
| Kategória | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Veterinárna klasifikácia | Kompletné krmivo |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny | 26% |
| Obsah tuku | 12% |
| Hrubá vláknina | 2,5% |
| Hrubý popol | 7,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5056008807818 |
| Ďalšie funkcie: | Bez kuracieho mäsa, Vlasy a pokožka, Bez obilnín, Všeobecný zdravotný stav, Alergia, Monobielkoviny, Podpora kĺbov, Precitlivenosť na potraviny, Bez lepku, Podpora trávenia, Budovanie svalov |
| Forma: | Pevné |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Vek domáceho zvieraťa: | Dospelí |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Správne trávenie, Ochrana svalovej hmoty, Koža a srsť, Všeobecné zdravie, Neznášanlivosť obilnín, Ochrana kĺbov, Alergia, Alergia na potraviny, Zlepšenie zdravia kože |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Hmotnosť: | 6 kg |
| Bez gluténu: | Áno |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Séria: | FISH4DOGS Finest |
| Kategória: | Pre psa |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Veterinárna klasifikácia: | Kompletné krmivo |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging., Store in a dry and cool place away from direct sunlight. |
| Proteíny: | 26% |
| Obsah tuku: | 12% |
| Hrubá vláknina: | 2,5% |
| Hrubý popol: | 7,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
