FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - suché krmivo pre psov - 1,5kg
Kód: DLPF4DKAS0001Podrobný popis
FISH4DOGS Superior Senior S Salmon - suché krmivo pre psov - 1,5kg| Kategória | Pre psa |
| Neobsahuje sóju | Áno |
| Bez gluténu | Áno |
| Rozsah hmotnosti | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa | Senior |
| Ďalšie funkcie | Bez lepku, Bez obilnín, Diabetes mellitus, Pankreas, Nadváha, Sterilizácia, Precitlivenosť na potraviny, Pre seniorov |
| Žiadne umelé farbivá | Áno |
| Kategória produktu | Suché krmivo |
| Bez cukru | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Pankreatická nedostatočnosť, Ochrana tráviaceho traktu, Sterilizované, Sklon k nadváhe, Cukrovka |
| Hmotnosť | 1,5 kg |
| Hlavná chuť | Losos |
| Forma | Pevné |
| Typ balenia | Vrecko |
| Séria | FISH4DOGS Superior |
| Veľkosť plemena | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Psie plemeno | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol | 7% |
| Proteíny | 22% |
| Obsah tuku | 7% |
| Hrubá vláknina | 3,5% |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dry food |
|---|---|
| EAN: | 5060084826786 |
| Kategória: | Pre psa |
| Neobsahuje sóju: | Áno |
| Bez gluténu: | Áno |
| Rozsah hmotnosti: | 1 kg - 1,9 kg |
| Vek domáceho zvieraťa: | Senior |
| Ďalšie funkcie: | Bez lepku, Bez obilnín, Diabetes mellitus, Pankreas, Nadváha, Sterilizácia, Precitlivenosť na potraviny, Pre seniorov |
| Žiadne umelé farbivá: | Áno |
| Kategória produktu: | Suché krmivo |
| Bez cukru: | Áno |
| Špecifické potreby zvieraťa: | Pomoc pri udržiavaní hmotnosti, Pankreatická nedostatočnosť, Ochrana tráviaceho traktu, Sterilizované, Sklon k nadváhe, Cukrovka |
| Hmotnosť: | 1,5 kg |
| Hlavná chuť: | Losos |
| Forma: | Pevné |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Séria: | FISH4DOGS Superior |
| Veľkosť plemena: | Malé plemeno 5 - 10 kg |
| Psie plemeno: | Všetky plemená malých psov |
| Upozornenia: | Ensure that the dog's bowl is always clean to prevent contamination of the food., Store in a dry and cool place away from direct sunlight., Follow the recommended feeding rate according to the instructions on the packaging. |
| Hrubý popol: | 7% |
| Proteíny: | 22% |
| Obsah tuku: | 7% |
| Hrubá vláknina: | 3,5% |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
